Projekty školy - Rozvoj kvality služeb školy 4

Rozvoj kvality služeb školy 4 Rozvoj kvality služeb školy 4

Registrační číslo: CZ.02.02.XX/0.0/22_002/0007775

Zdroj: Operační program Jan Amos Komenský (OP JAK)

Výzva: 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování

Žadatel: ZŠ Liberec, U Školy 222/6, p.o.

Datum zahájení projektu: 1.9.2023

Datum ukončení projektu: 31.8. 2025

Stav projektu: Projekt byl zahájen 1.9.2023 a probíhá realizace.

Popis: Projekt je zaměřen na personální podporu výuky a vzdělávání, osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů, inovativní vzdělávání žáků a účastníků zájmového vzdělávání a spolupráci školy s rodiči.
Prostřednictvím projektu zajistila škola žákům, učitelům a rodičům žáků personální podporu v podobě služby školního asistenta a speciálního pedagoga. Škola podporuje inovativní způsoby vzdělávání (především dlouhodobé školní projekty). Po celou dobu trvání projektu bude poskytovat určeným žákům své služby školní speciální pedagog. Pedagogickým zaměstnancům (školy a školní družiny) bude zajištěno vzdělávání v oblastech podpory čtenářské gramotnosti, matematické gramotnosti, využívání nových technologií ve výuce, individualizace vzdělávání, inovativních forem výuky a propojování formálního a neformálního vzdělávání.