Aktuality - Vítězství v DOBI Cupu

Vítězství v DOBI Cupu

1. 7. 2024

DOBI Cup je sportovně-vědomostní soutěž libereckých škol, která se odehrává každý rok na konci května už od roku 2015. Soutěže se účastní týmy jednotlivých škol v rozmanité škále disciplín. Žáci základních škol soutěží v rozmanitých disciplínách – v sudoku, vybíjené, člunkovém běhu, florbalu, vědomostním testu, skoku z místa a atletické štafetě. Klání žáků doplňují souboje učitelů v deblovém volejbalu a střelbě na florbalovou branku.

Náš tým složený z 32 žáků 1. – 9. tříd dominoval ve florbalu a sudoku žáků 2. stupně. Úspěchy žáků podpořili mimořádnými výsledky učitelé, kteří zvítězili ve střelbě na florbalovou branku a obsadili 3. místo ve volejbalu. Závěrečná disciplína, atletická štafeta, pak přinesla nevídané rozuzlení. Poprvé v historii DOBI Cupu se o vítězství dělí dvě školy. Spolu s pětinásobným vítězem turnaje, Základní školou Ještědská, dosáhla na vítězství naše škola!

Složení školního týmu:

Jakub Chárvát, Rozálie Hopová, Martin Kavan, Sonja Schwamberger, Ondřej Láska, Valérie Matoušková, Karolína Brychová, Marie Kučerová, Linda Rozsypalová, Matyáš Mencl, Vítek Malý, Štěpán Kanaloš, Tobiáš Eder, Erlebach Tomáš, Vladimír Pinzari, Ondřej Masopust, Alexandr Spilka, Jan Kratochvíl, Majae Štejfová, Anna Havelková, David Kohun, Šimon Šejc, Tomáš Machačný, Jaromír Mitko, Ondřej Bednář, Lukáš Kachlíř, Matěj Kučera a Šimon Bělohorský

Učitelé: Dana Baštincová, Periklis Papas a kapitán týmu Mirko Stodola

Děkujeme všem členům vítězného týmu za fantastické výkony a skvělou reprezentaci školy.

Radek Hanuš, ředitel školy