Aktuality - Úspěchy florbalistů 4.-5. tříd

Úspěchy florbalistů 4.-5. tříd

30. 6. 2024

Naši mladí florbalisté ze 4. a 5. tříd dosáhli v posledních týdnech skvělých výsledků, které si zaslouží naši pozornost. Nejprve se utkali se svými vrstevníky na školním kole, které se konalo přímo v prostorách naší školy. Naši talentovaní sportovci ukázali své dovednosti, když na plné čáře zvítězili a zajistili si tak postup do okresního kola. To se konalo v Aréně a naši žáci zde museli čelit silné konkurenci z ostatních škol. I přes náročné soupeře a intenzivní zápasy se naši florbalisté nevzdali a bojovali až do konce. Jejich snaha a týmový duch byly nakonec odměněny krásným 3. místem.

Účastníci turnaje: Alexandr Špilka, Tomáš Erlebach, Vendelín Duda, Ondřej Masopust, Šimon Juris, Oliver Gaubic, Jan Kratochvíl, Matyáš Mencl, Matyáš Mašek, Matyáš Hrníčko, Teodor Gelič

Děkujeme a gratulujeme všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli a těšíme se na další skvělé sportovní výkony našich žáků.

Veronika Jégrová, vyučující tělocviku