Aktuality - Úspěch Melissy ve výtvarné soutěži

Úspěch Melissy ve výtvarné soutěži

12. 5. 2024

Naše žákyně, Melissa Laciová dosáhla ocenění své výtvarné tvorby. Již mnoho let Melissa udivuje svým výtvarným nadáním. Její originální kresby s tematikou japonských komiksů zdobí i chodbu 2. stupně naší školy. Ilustrace ve stylu „Manga“ jsou oblíbeným stylem výtvarné práce Melissy, a zaujala i odbornou porotu přehlídky výtvarných prací žáků základních škol. Naše talentovaná žákyně se zúčastnila výtvarné soutěže organizované Krajským úřadem Libereckého kraje s názvem „BEZPEČNÁ DOPRAVA BUDOUCNOSTI“. V konkurenci desítek žáků z jiných škol Libereckého kraje zařadila odborná komise její obrázek na 2. místo celkového pořadí 3. kategorie (žáci 2. stupně ZŠ).

Slavností vyhlášení a předávání cen proběhlo dne 2. 5. 2024 v 10:00 v Kavárně Pošta za účasti Jana Svitáka, náměstka hejtmana pro oblasti řízení rezortu dopravy, investic a veřejných zakázek. Dále byla přítomna řada zástupců Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, členůů Týmu silniční
bezpečnosti a dalších hostů. Melissa bude zařazena i do účasti v celorepublikovém kole. Držíme palce!
R. Tomehová, vyučující výtvarné výchovy